Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet sárga a széklete?

Mitől lehet sárga a széklete?

Figyelt kérdés
Anyatejes baba 2x3-szor van egy nap széklete,de sárga.Kérdeztem a dokinénit azt mondta biztos olyat evet,de az elmúlt 3 hétben beteg volt és csak szopizni akart nem fogadott el semmi mást,meg még azt ha hasmenése lesz akkor menjünk vissza,aztán mást nem mondott.De azért én szeretném tudni mitől lehet ez?7hónapos.
2010. ápr. 14. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
két szopi közben nem ivott valami olyasmit?Attol is lehet.
2010. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem,mert nem akar elfogadni semmit se vizet se gyümölcslét csak szopizik.
2010. ápr. 14. 13:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez normális anyatejes széklet!Ha semmit nem adtál Neki akkor tutira rendben van:)
2010. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igen ez teljesen rendben van, az anyatejes széklet sárga színű!
2010. ápr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha olyat evett,akkor lehet sárga a széklete.

Nálunk,8 hós volt a kislány,amikor 2 napig lázas volt,utána neki is sárgás volt a széklete,és hígabb is volt a megszokottnál. Azóta sem tudjuk,hogy mi okozhatta,neki is napi 2-3x volt széklete,sőt,volt,hogy éjszaka is volt,pedig már jó ideje nem volt Neki éjszaka. Annyit csináltunk,hogy napi 1 banánt etettünk meg vele, kicsit több kenyeret kapott (Ő már fél éves kora óta eszik kenyeret) és pár nap alatt helyre jött. Nem vittem orvoshoz. Gyanakodtam laktóz érzékenységre,de amikor nem evett tejeset,(én sem) akkor is ugyan olyan volt.

Bocs,ha nem lettél okosabb!!

2010. ápr. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a megnyugtatást!Kicsit hipohonder és minden apró részleten fen akadok.
2010. ápr. 14. 13:17
 7/8 anonim ***** válasza:

A 13:15-ös vagyok.

Igen normális,ha egy CSAK szoptatott CSECSEMŐ széklete sárga!

Csak szopik,vagy hozzá is táplálsz?

2010. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már kapott főzelékeket csak az elmúlt 3 hétben beteg volt magas lázzal és csak a cicit fogadta el.1-2 kanál tejberizs pép még lecsúszott aztán semmi más.inni meg nem akar semmit pedig folyton kínálgatjuk neki a vizet,gyümölcslét,teát,pohárból vagy cumisüvegből,még csőrős poharat is vettünk hátha azt elfogadja.
2010. ápr. 14. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!