Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kikerekedik még az 5 hónapos...

Kikerekedik még az 5 hónapos lányom feje hátul?

Figyelt kérdés
Egyre laposabb hátul a feje, a védőnő is mindig mondja, hogy sokat legyen hason, hátha még visszakerekedik. Napközben sokat van hason, mert amikor leteszem már forog is hasra, de éjszaka csak hanyatt tud aludni. Nappal az oldalán alszik mert elfordítom, de éjszaka ha kitámasztom felébred, ugyhogy reggel mikor 6-kor felébredek, mindig úgy alszik, hogy felfelé néz. Egyébként az apjának is lapos hátul a feje. Ki fog igy még kerekedni hátul a babám bucija?
2010. ápr. 14. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesóm kislányának nagyon-nagyon lapos volt a feje hátul. Most már 9 éves, és gyönyörű buksija van! :) Ne aggódj, még rengeteget változhat! B.
2010. ápr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj:-) Az én fiam is folyton háton van úgy is alszik:-) Nekünk azt mondta a védőnő, hogy nem lesz újra gömbölyű:-(de ne is foglalkozzak vele, mert nagyon sok embernek a feje "lapos" csak nem tudnak róla:-)mivel idővel enyhül és a haj eltakarja:-)))Szóval nem is fog látszani, csak én fogom tudni:-)))
2010. ápr. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ha az apukájának is laposabb a feje,valószínűleg tőle örökölhette.Viszont változni biztosan fog még,hiszen ezután fog csak igazán mozgásba lendülni,ülni,kúszni-mászni.Ez is sokat formál a babák fején.

Egyébként nekem sem gömbölyű a fejem és a kisfiam is ugyanígy van ezzel. :)

2010. ápr. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szia!

az én kisfiam is 5 hónapos, ezidáig nem aludt hason, így a feje úgy néz ki mint akit egy serpenyővel fejbevágtak :-)))

Most hogy már hátról hasra szinte egyből átfordul most szeret hason aludni, így remélem lassan kikerekedik. Hátha a te babád is így tesz majd. lehet kapni háton alvó babáknak speciális párnát hogy ne legyen lapos a fejük, én nagyon nehezen szereztem be nem is volt olcsó 3000.- ft de szerintem jó. Nem igazán tudom mi a pontos neve mert elég sok bababoltban hülyén néztek rám hogy ilyen párna nincs de Csepelen sikerült szerezni. ha érdekel szívesen megírom a címet pontosan.

2010. ápr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én is ismerem ezt a "párnát", csak nem tudom érdemes-e még ilyet venni egy 5,5 hós babának. Nem késő már? Az enyém is mióta átfordult, csak hason szeret játszani, aludni viszont csak a hátán akar, próbáltam már azóta hason altatni.
2010. ápr. 19. 11:28
 6/9 anonim válasza:
100%
igen, mi is töprengtünk hogy megvegyük-e. 2 hete vettük, de mivel most már szeret hason aludni így felesleges volt megvenni, de mivel a te babád csak háton szeret aludni így szerintem még megéri...
2010. ápr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, mint elöttem többen is írták, alakulni fog a buksija!

Az én lányom bal oldalon feküdte el a fejét 4 hónapos korában vettem észre. Attól kezdve kispárnákkal kitámasztottam, hogy inkább a jobb oldalán feküdjön.

Most 14 hónapos, még egy kicsit látszik...

De ha mégsem változna, a hajától úgysem fog látszani:)

2010. ápr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én mindent kipróbáltam amikor még pici volt. A dokinéni azt mondta ilyen marad. Most 2 éves és már most sem lapi,úgyhogy változik. Különben meg ez legyen a legnagyobb baja az életben :)
2010. ápr. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Hogy alakult a babád buksija? Azóta már pár év eltelt. Sajnos mi is így jártunk.
2015. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!