Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Írnátok nekem olyan recepteket...

Írnátok nekem olyan recepteket, amihez sütőtök kell? Vagy körte?

Figyelt kérdés

A babóm szinte csak azt eszi meg és azt is rakok mindenbe, hogy az íze bennlegyen. A múltkor banános-sütőtököt kapott csirekhússal. De valami variáció?

Ja és 6.5 nem soká 7 hós.

Köszönöm!


2010. ápr. 12. 10:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az interneten nagyon sok recept van, böngésszél belőlük:))

Én is onnan puskázok:))

2010. ápr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát akkor én nagyon béna vagyok....mert nem találok...csak hogy hogy kell elkészíteni a sütőtök főzeléket, de keverteket nem...
2010. ápr. 12. 11:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen receptem:Sutotokos alma vagy banan.Hozzavalok:1kis szelet sutotok,1db alma vagy banan.Elkeszites.A sutotokot darabokra vagva sutoben megsutjuk(nagy langon,nem kell letakarni,vagy ha nem akkarjuk sutni fozhetjuk is.Kozben almakompotot fozunk.Es ha a tok jol megpuhult az almaval es az almalevel jol oszeturmixoljuk.Vagy ugyan ezt keszithetjuk bananal es akkor sima folalt vizel higitjuk kicsit.Remelem tetszik es izleni fog.Az enyem imagya
2010. ápr. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ahogyan almaszószt készítesz, úgy körtéből is teheted ugyanezt, az én lányom is szereti nagyon. Hozzá csirkemellet szokott kapni, úgy tápláló is, laktató is.

Csinálhatsz neki tejberizst (ha nem adsz neki még tejet, akkor babatejből, vagy tejbedarapépből, rizspépből készíthedet), amit leturmixolt körtével ízesítesz.

Ha beírod a keresőbe, hogy sütőtökkrémleves, rengeteg receptet kidob, sok variációt, esetleg próbálkozz azokkal. Nem tudom, olvasol-e Kismama újságot, abban is mindig vannak jó ötletek. Nem néztem még a honlapjukat, de talán érdemes, mert lehet, hogy fenn vannak a régebbi számokból is a receptek, azok közül érdemes mazsolázni.

Még egy ötlet: elmégy a boltba, megnézed, milyen bébiételek vannak körtével és sütőtökkel, aztán az alapján elkészíted otthon.

2010. ápr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A körte nagyon finom háztartási keksszel összeturmikszolva. De te daráld le neki a kekszet, mert a bolti daráltkekszszel nagyon nem jó. Én szoktam a fiamnak, amikor már ette a joghurtokat, 7 hósan tenni hozzá, mármint a körtéhez 1 pohár krémtúrót. Azzal is nagyon finom. Nagyon szerette a babám.:)
2010. ápr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!