Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukák, jó így a...

Tapasztalt anyukák, jó így a 7 hónapos babám étrendje?

Figyelt kérdés

Van úgy hogy éjjel 4x ébred enni és ma arra gondoltam kicsit felturbózom a hamiját :

- reggeli anyatej

-tízórai gyümölcs kölespép

-ebéd húsos főzelék sinlac

-uzsi gyümölcs

-vacsi tejpép

-fürdés után alvás cicivel

-álometetés


2010. ápr. 11. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó, szerintem is éhes lehet, azért kér annyit éjjel.
2010. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam ugyanígy evett 7 hónaposan, és egyszer sem ébredt:) SZerintem ez jó lesz. Eddig mit adtál neki, hogy 4x kért éjjel enni? Ja, és biztos, hogy enni kért? Nem lehet, hogy csak szomjas volt?
2010. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól csinálod :)

Én is mindent megteszek, hogy a lehető legjobban lakjom a babám, ő is anyatejes, 9 hónapos, de még mindig 2x3x felkel.

Én például ebéd után meg szoktam kínálni egy kis bébi desszerttel is, bár leginkább azért, mert kevésnek találom amit a főzelékből megeszik.

De sokszor egyébként nem is igazán éhes, amikor felkel, mert szinte alig szopizik, de ha csak simogatom és nem veszem ki a kiságyból,akkor nem alszik vissza, hanem sírás lesz belőle.

2010. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem is jó így,de ha esetleg még így is felkelne,akkor a vacsi tejpépet nyugodtan főzelékre válthatod.Nekem ezt a védőnőm tanácsolta,mert ugyancsak hét hónaposan kétszer is felébredt éjszaka,holott eddig átaludta az éjszakát.Amúgy meg fogtól is lehet,képzeld egyszerre jött ki a négy felső fogunk és mióta áttörték a fogínyt azóta újra alszunk éjszaka.
2010. ápr. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!