Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lipobase, Eucerin, Babé, vagy...

Lipobase, Eucerin, Babé, vagy egyéb titkos recept ekcéma kezelésére 2 hónapos babának, pl. bioptron lámpa?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk szteroidos krémet. Csak az arcán láthatóak a foltok. Esetleg ha valaki ismeri a bioptron lámpát, akkor azt hogy kell használni, melyik színű fényt és lehet-e kisbabáknál?
2010. ápr. 10. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!A felsorolt krémeket már mind próbáltátok és nem vált be?

Szerintem (ha úgy van,ahogy írtam fent) kérd ki orvos véleményét,mert ha egyik sem használ,akkor makacsabb ekcémáról van szó.Bocs,hogy megemlítem..Nagyon kellemetlen jelenség,én az egész gyermekkoromat végigszenvedtem az athópiám miatt és csak a szteroidos krémek segítettek.Képzeld,akkoriban ráadásul elég durva kenőcsöket forgalmaztak,de kénytelen voltam...:(


A bioptron lámpáról éppen nemrég mondta egy hölgy ismerős (akinek van) hogy nem szabad csecsemőknél,kisgyermekeknél alkalmazni.

2010. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Még nem próbáltam egyiket sem, csupán csak érdeklődés volt a kérdésem, mert ezeket ajánlották néhányan. Holnap után megyünk orvoshoz.
2010. ápr. 10. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:

szia,

mi Sanatopicot használunk testápolónak. Babám hat hetes korától az egész testén elszórtam ekcémás foltoktól sszenvedett. Ez az arca kivételével mindenhol visszahúzta. Bár az ekcéma fellángolásakor egyszer vékonyan bekentem sztaroidos krémmel, de azután nem kelltt. A Sanatopic érzékeny bőrre való, magyar termék, és nem utolsó sorban elérhető árban kapható (gyógyszertárban). Az arcára még én sem találtam jó megoldást.

2010. ápr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először tisztázni kell mitől van:mosószer,túl kemény,klóros víz...tesóm fiának ennyi idősen derült ki,hogy a tejallergiája miatt volt az arcán.
2010. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!