Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez? A 8 hetes kisfiam...

Mi lehet ez? A 8 hetes kisfiam arcán mitaszer jellegű fete apró pöttyök jöttek ki.2-3 hete még pattanásos kiütéssel volt tele az arcocskája, kezdett leszáradni és ma vettem észre ezeket a fekete mitaszeres pöttyöket.

Figyelt kérdés

Mik ezek? Ugye elmúlnak? Mert nagyon csúnya így az arcocskája


Hogyan kell helyesen tisztítani egy 2 hós baba bőrét?


2008. szept. 25. 11:22
 1/2 anonim válasza:
fú én most vagyok 8 hónapos terhes és pont ugyanezt kérdezném mindenkitől
2008. szept. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sziasztok, az én 6 hónapos kisfiamnak nagyon csúnya volt az arcocskája kb ennyi idősen. Nekem a dr.néni azt mondta mossan naponta 2x vízzel hígitott betadinnal és felírt egy Bactroban (azt hiszem) nevű kenőcsöt (antibiotikumos...) és szépen rendbe jött az arca. Azt szokták mondani, hofy erős a tejed, de hogy ez mit jelent még nekem sem sikerült megfejtenem ...
2008. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!