Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A szüléstöl lett ennyire "dúrva"?

A szüléstöl lett ennyire "dúrva"?

Figyelt kérdés

szülés után 8hónappal jött meg,de valami iszonyat,h milyen dúrván!nagyon vérzek...elötte nem volt ennyire,h 2órával a betét betétel után cserélnem kelljen,mert "elázott"az...a szülés miatt váltotozz meg a dolog?vagy lehet,h gond van?

köszi a válaszokat


2010. ápr. 9. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez volt a helyzet, az első pár alkalommal nagyon véreztem, sokkal jobban, mint előtte. Ráadásul nekem még nagyon fájt is, és annyira legyengültem, hogy folyamatosan vas pezsgőtablettát ittam. Aztán később rendeződött.
2010. ápr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Akár még attól is lehet. FORDULJ ORVOSHOZ MINDENKÉPP! Nem játék az egészséged. :)
2010. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szülés után,amikor újra megjön az első menzesz,az lesz rossz.Utána majd rendesen visszaáll.Nekem még gyengébb,mint régen volt.Egy két gyerekes anyuka.
2010. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszike a válaszokat!tényleg nagyon mejött,ráadásul folyton aludnék és eléggé fájdogat is bár a császárhoz képest ez csak "csikiz"!inkább a mennyiség ijeszt meg...:-ÁÁÁÁ
2010. ápr. 9. 12:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Ez ilyen, és még lehet 1x 2x ilyen is lesz, aztán beáll a szervezetednek a rend és visszaáll az eredeti mennyiség is.
2010. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is császáros voltam.Nekem 6 hónapra rá jött meg.Hasonló mennyiségbe és iszonyat fájdalommal.Ami még "szépítette",hogy nagyon darabos volt.A dokimat rögtön felhívtam és azt mondta,hogy az első 2-3 sajnos lehet ilyen.Pihenj sokat ha tudsz az első 1-2 nap rossz,legalább is nálam!
2010. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 6,5 hónapos (szintén császárral született), 1 hete jött meg először. A mennyiség engem is megijesztett. Mindig tamponos voltam, de a normál 1 óráig bírta. Éjszaka tampon + betét és 3szor cseréltem mindkettőt, úgy eláztam. Hajnalban még zuhanyoznom is kellett. Nekem mindig 3 napig tartott, első nap sok, második nap normál, 3. nap szinte semmi. Ehhez képest most 1-3. nap rengeteg, 4. nap normál, 5. nap elenyésző, elég volt a tisztasági is. Ja, és az első nap rettenetesen görcsöltem. Doki szerint ez normális. Kíváncsi vagyok, hogy milyen lesz a következő. Ja, és mindig pontos, 28 napos ciklusaim voltak, erre is kíváncsi leszek, hogy be fog-e állni. :D
2010. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
pfúúúúúúúúúú:3-4nap?és csak utána lesz jobb?ez borzalom!dupla betétet 2óra alatt áztatok el!vásárolni is "futva"mentem,mert attól tartottam,h átázok!ráadásul akkora darabokban jön....szülés után a tisztulásom nem volt ennyire gáz
2010. ápr. 10. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!