Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baj? Ma csak...

Mi lehet a baj? Ma csak délelőtt kakilt az 5 hetes kis fiam, és akkor is csak egyszer. Tapasztalatok.

Figyelt kérdés
Gondoltam már arra is hogy kevés a tejem és azért.
2010. ápr. 8. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igaz az én babám napi többször kakil de az egy kaki elég!Sajnos vannak babák akik 2-3 akár 5-6 napig sem tudnak kakilni.Ne aggódj ez teljesen jó!!
2010. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyatejes babáknál általában napi 1 és 8 között ingadozik a kaki mennyisége dokink szerint. Ehhez képest tudok olyan babáról, aki rendszeresen minden 11. napon produkált csak a pelusba. Ne aggódj, teljesen normális dolog! B.
2010. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem sír, nem nyűgös, akkor elég neki a tejed. Van, amikor pár nap kimarad, mert szinte mindent "felemészt" :) A gyerekorvosunk szerint egy 5-7 nap kimaradás még belefér. Az én tapasztalatom az, hogy van, hogy naponta háromszor is kakil, aztán meg 4 napig semmi.

Ha nyugodt és jó kedélyű a kisfiad, akkor nincs miért aggódnod.

K.

2010. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam egyébként ugyan kapott tápszert is, de csak 2-3 naponta kakilt egyszer. B.
2010. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amúgy a babám 8hós és komolyan mondom mióta megvan egyetlen egy nap volt hogy kimaradt a kaki neki.Meg is lepődtem:).Neki a napi 3-4 a megszokott!:)
2010. ápr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, most már nálunk is. :) Fogzik a drága, úgyhogy napi 3-4-nél nem adja alább. :D B.
2010. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És persze csakis tiszta pelusba! :):) B.
2010. ápr. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!