Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gesztenyés kérdés? Segitetek?

Gesztenyés kérdés? Segitetek?

Figyelt kérdés

Vettem gesztenyét (héjas),hogy kell megfözni? Elöször pucolni kell? Vagy héjastul? Meg kell mosni fözés elött? Kukac lehet benne? Nem látok bele,de ha kukacos,megeszi a baba?! Hogy lehet ezt kivédeni? És mivel párositsam? Milyen ételeket csináljak belöle?

9 hós a baba.


2010. ápr. 8. 08:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Be kell áztatni forró vízbe kb. egy órára. Ettől egy kicsit megpuhul, majd a tetejét X alakban bevágod késsel. Beteszed a sütőbe tepsire rakva megsülni. Olyan 40-50 perc biztosan kell neki, én 180 fokra szoktam. De közben úgyis ki tudsz venni egy-egy szemet megnézni, hogy jó-e már.

Ha megpucolod, már látod úgyis, hogy kukacos-e.

Almával, csirkemellel turmixolva nagyon finom (lehet kapni ilyen bébiételt is). B.

2010. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!