Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kistesó könyebben összejön,...

A kistesó könyebben összejön, mint az első baba?

Figyelt kérdés
Egy évet vártunk a mostani babikánkra. Ő 8 hónapos és azon gondolkodok, hogy mikor is jöjjön a kistesó. Vagy is én több, mint két évet szeretnék köztük, de nem tudom, hogy a következő babára is egy évet kell majd várnom, vagy sima ügy lesz.
2010. ápr. 7. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez egyénileg változó. Az első gyermekemet szinte csak kigondoltuk, hogy jöhet, s meg is fogant ;). Aztán ő szopizott, s 2. hónapban teherbe estem, majd a fiam is szopizott, s az első hónapban teherbe estem pocaklakómmal.

Sok sikert kívánok!!!

2010. ápr. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

Miután elterveztük,hogy babát akarunk elsőre összejött,a kis tesó már 2,5 évet váratott magára.

Ez olyan,hogy vagy sikerül az első hónapba vagy a másodikba vagy a harmadikba stb stb soha nem lehet tudni

2010. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az első 2 év után jött össze.A második 6 hónap után.a pocaklakó véletlenül:))))

Ezt nem tudhatod előre,lehet elsőre jön lehet hónapokig várat magára.

2010. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kisfiúnkkal az 5. védekezés nélküli hónapban lettem terhes, a tesója a hasamban az első alkalommal....Mindegyiknél figyeltem a ciklust, és a peteérést. Szóval nálunk a 2. babánk hamarabb összejött:)
2010. ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nalunk az elso babank elsore oszejott a masodik a 7 ik honapra!
2010. ápr. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindkét kisfiam az első próbálkozásra megfogant,azt hozzá kell tennem,hogy a második terhességem előtt szedtem 2 hónapig folyamatosan Elevitet.Ez gondolom sokat segített:)

2010. ápr. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok! :)
2010. ápr. 8. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!