Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, amikor nektek először...

Anyukák, amikor nektek először megjött szülés után, nektek milyen volt a menstruációtók?

Figyelt kérdés
Bocs a kérdésért, de azért kérdezem, mert nem tudom, hogy most mi van. Szülés után kb. 4 hétig még véreztem. Most 2 hónapos a babám, és megjött. De nem olyan. Nem folyik, hanem inkább olyan a betéten, mint a kávézacc. Olyan sötét és száraz. Csak amikor wc-n vagyok, látom, hogy a vizeletben van vér, de a betéten meg csak olyan furcsa sötétbarna száraz valami van. Ez is menstruáció lenne, vagy mi ez?
2010. ápr. 6. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem bőséges volt és eléggé fájt is a hasam.

Szerintem érdemes lenne megkérdezned a dokidat, mi a véleménye. Két hónapos baba mellett nem gondolnám a mensit, bár semmi sem lehetetlen, de meg kéne nézni, nem maradt-e benn valami szülés után (egy burokdarab, vagy ilyesmi) ami most ürül ki.

2010. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rendes menszeszem volt, sok vérrel, de változó volt, volt, hogy darabos, barnás. ami fura volt, hogy egyáltalán nem fájt, nem is éreztem, amikor megjött. (csak mintha valami folyna) csak anyatejes volt.
2010. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószinüleg mensi,de + még lehet,hogy tisztulsz is.Azért lehet ilyen "darabos".
2010. ápr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, az elsőnek mondom, hogy nekem a 6 hét vérzés letelte után 4 hétre megjött. csak szoptattam a lányom.
2010. ápr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen amikor először megjött 13 évesen. Szerintem ez ilyen tisztulásféle, nem baj, hogy ilyen. Egyébként 3 hónapos volt a babám amikor megjött, hát...nekem sohasem szokott fájni de akkor azt hittem, hogy talán maradt bennem még egy baba és most fogom megszülni. :p
2010. ápr. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hónapos volt a kisfiam(anyatejes)mikor megjött,ugyanolyan mint előtte,talán kicsit bővebb.semmi összevisszaság azóta is óramű pontos.Mondjuk mindig nagyon rendszeres volt amikortól menstruálok.
2010. ápr. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!