Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 8 hónapos anyatejes...

Lassan 8 hónapos anyatejes babám miért nem hízik már három hete? Nálatok is volt ilyen?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 21:10
 1/7 A kérdező kommentje:
Kap azt is. Tegnap például majdnem 300 gramm gyümit evett tízóraira. Délben pedig 100 gramm főzit kap.
2010. ápr. 5. 21:30
 2/7 A kérdező kommentje:
Délben még főzelék mellé tejcsit is kap és a többi étkezés mind tejcsi. Szerintem éhes nem lehet, mert akkor azt jelezné, de ő nagyon nyugodt és mosolygós baba.
2010. ápr. 5. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen nekünk is volt.Mostmár azért többet mozognak.Szerintem ne aggódj ezen,de ha orvosnál vagytok mond el neki.
2010. ápr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnyugtattál. :)
2010. ápr. 5. 22:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia nálunk ugyan ez helyzet volt 9 hósan.De sokat nyult a lányom!Nem lett hosszabb a babád?Nekün k védőnő azt mondta ez azért van mert többet mozog mint amit eszik nincs elég energia.Nekünk el kellett kezdeni tejterméket adni.Turót turmixolok baba deszerttel baba nestlé csoki puding és baba humana gyümi joghurtokat eszünk.A kislányom szereti is és a sullya is megindult!Tejpépet is adhatsz a lányom nem szereti nálun kez kiesett!Sajt jött még be a főzibe.
2010. ápr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok és még mi is szopizunk reggel és este sőt van mikor éjjel is.
2010. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Egy kicsit nyúlott, de nem olyan vészesen és kúszni is elkezdett. A tejtermékekkel csak az a gondom, hogy ekcémásak vagyunk és azt nagyon nem adhatok neki. Holnap lehet bemegyek az egyik bioboltba és saját tejcsivel csinálok neki pépeket.
2010. ápr. 5. 22:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!