Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet kapni a legolcsóbban...

Hol lehet kapni a legolcsóbban játszósátrat labdákkal Tatabányán?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Tatabányán sehol. Tudomásom szerint. A Tescoban még nem láttam, intersparban sem és mivel mind a két plázában bezárták a játékboltot, így nehéz lesz.

Két lehetőség ha nem találsz. A tescoban lehet kapni műanyag labdákat, azt hiszem ,hogy 50 darabonként vannak csomagolva.Színesek, és eléggé olcsó.Biztos láttál olyat. És akkor veszel hozzá sátrat. Oké hogy ez így érdekes megoldás,de lehet hogy jó.

És lehet rendelni is, a Regio játékboltból.


[link]


Körbekérdezek azért, hátha tud valaki. Ha esetleg Te találsz, írd meg nekem :)

2010. ápr. 8. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Kisfiamnak szeretnék első szülinapjára.Most lesz 20-án de így akkor nem tudom hogy lesz meg addigra.Nagyon oda van érte ha látsz valahol írj én is írok neked.Köszike!
2010. ápr. 8. 09:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!