Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek van abban valami...

Szerintetek van abban valami igazsag hogy a racsos kisagyban hamarabb felulnek -felallnak a babak mint az ugynevezett utazo agyban?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 13:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert nekunk olyan van,marmint utazo es latom hogy szegenyke kapaszkodna de nem nagyon van miben
2010. ápr. 1. 13:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem van igazság benne, mert úgy húzzák fel magukat hogy meg tudnak kapaszkodni. A kis kezükkel a függőleges rácsban is úgy meg tudnak kapaszkodni hogy csak lesünk.
2010. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk régifajta járóka van.A hálóban kapaszkodott meg és úgy állt fel.Az újfajta járókáknak és az utazóágynak sűrűbb a hálója,azon nem fér át az ujjacskájuk.Tehát valószínű,hogy később állnak fel benne.Szerintem az ülést nem befolyásolja,hogy miben van a baba.
2010. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem attól függ. nekünk a rácsos ágyban állt fel utoljára, ott valahogy nem tudott. a szobában, a szőnyegen állt fel, egy bútorba kapaszkodva, majd mindenhol máshol, csak a rácsos ágyban nem. ott jóval később, 2-3 hét múlva.
2010. ápr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen szerintem is van benne igazság.Mondjuk mind a kettőnek megvan az előny és a hátránya... A rácsosba tud kapaszkodni és hamarabb feláll vagy felkapaszkodik viszont a buksiját is könnyebben beütheti... A másiknál viszont nem tudja megütni magát,de nem tud mibe kapaszkodni...
2010. ápr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A rácsba kapaszkodva sokkal könnyebb nekik felállni,az én kislányom is a rácsba kapaszkodva ült fel,majd állt fel először
2010. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem így van. Nálunk rácsos ágy van, és 8,5 hónaposan felkapaszkodott a rácsain, de alattunk lakik anyósom, nála van egy hálós utazóágy, abban nem tud felállni, mert nem tud miben megkapaszkodni.
2010. ápr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!