Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tárgyakat adtok játékna...

Milyen tárgyakat adtok játéknak a babátoknak a háztartásból? A rendes játékait már nagyon hamar megunja

Figyelt kérdés
8 hónapos, és elég kevés ideig kötik le a már meglévő játékok. Kapott már fakanalat, műanyag tányért, poharat, kanalat, törlőkendős zacsit.... Mivel játszik szívesen a ti babátok, ötletek? köszi!
2010. ápr. 1. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Pet palack, kanalak, fűszeres zacskó(az színes), csokipapír,

Párom kollégája a kábel problémát úgy oldotta meg, hogy fejenként 1m coax kábelt kaptak a srácai, azzal úgy 1,5éves korukig elvoltak, viszont semmi más kábelt nem kóstoltak meg.

2010. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
papírzsepi (szigorúan cumival, tépkedés céljából), vitaminos-doboz, pillepalack, 3in1 kávé zacsija, kulcs (csakis ha mellette vagyok), távírányító , mobiltelefon(kikapcsolva), kiskanál (mellettem), kifogyott stift, kifogyott fürdetősdoboz...nagy hirtelenjében ennyi jutott eszembe:))
2010. ápr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen! a kábel tetszik nagyon, meg a kifogyott fürdetős is! az a baj, hogy a kisfiamnak állandóan jön a foga és mindent rág, plusz erőből üti a földnek a tárgyakat...:)) de jó ötleteket mondtatok köszi! esetleg még valakinek valami?
2010. ápr. 1. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:

Én adtam neki még műanyag dobozt (üres fagyis) meg egy fa lapátot, ami még nem volt használva, azt rághatja, mert nem tudja megsebezni magát mint pl. a fakanállal. Hamar rájött, hogy jó hangja van ha a dobozt csapkodja vele:)

adok még neki felbontatlan 10-es csomag papírzsept, aminek leszedem a nyitófülét, napokig elvan vele anélkül, hogy kinyitná:)

Adtam neki egy üres sörösdobozt, leragasztottam a tetejét, napok óta azt játssza, hogy elgurítja, és megy utána. Érdekes, a labda nem érdekli azóta sem:(

ҝ

2010. ápr. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, ezeket is kipróbálom majd! :)
2010. ápr. 1. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Ezt én írtam, jó válaszok érkeztek rá :)

2010. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
fúú ide tényleg jött sok jó válasz! köszi!
2010. ápr. 1. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!