Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vettem a szokásos 3-as liberót...

Vettem a szokásos 3-as liberót. és a minta is totál más, sőt ez egy teljesen más pelus! Mi ez?

Figyelt kérdés

Majdnem összeér a ragasztócsík a lányomon,pedig majd 2 hónapja ezt a méretet használjuk!A védőgát is más..ki is folyt a kaki..:(

Ez most lufis és egy 3-as van a közepén!Én ilyet még nem láttam,de még az anyaga is más!Most megváltoztatták?Eddig a teknős meg egy csomó minta volt rajta!nem éertem!


2010. márc. 31. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mekkora csomagot vettél?

Mert én is most vettem a kisfiamnak 3as liberót,a megapackosat(88db),és ez ugyanugy teknöcös,nekem semmi gond nincs vele.

Lehet az sem mindegy,h melyik csomagot veszed,mert én a pampers sleep&play-el jártam igy,abból mikor a nagyobb csomagot vettem,annak már nem volt gumis oldalt a derekánál,a ragasztócsiknál!

Ja,és nekem is összeér a babám hasán,mondjuk mi nem vagyunk pocakosak!:)

2010. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem 4-es méretet,a fiam 8 kg.A ragasztócsík rajta is majdnem összeér,de S&P után ez tökéletes.Én amúgy most vettem elősször,a mintákhoz nem tudok hozzászólni.
2010. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most néztem 2009 0305-én gyártották
2010. márc. 31. 12:29
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez még az előző fejlesztés!Hát sokat javultak azóta...

az volt a furi hogy a tekis 3-as pont olyan volt h még egy kicsit jó mert már szép hely volt a tapadók között és ezért csak 68db-ost vettem,meg már egy négyest..

és ez annyira más,szóval sokkal jobb a tekis!

2010. márc. 31. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!