Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy üveg bébiételhez (répafőze...

Egy üveg bébiételhez (répafőzelék) hány gramm csirke husit főzzek meg?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:

hát g-ban nem vagyok jó....:)

de ha mondjuk másfélszer másfeles húskockákból 3-4-et megfőzöl, az már szerintem korrekt

2010. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom,hogy megfőzök egy csirke mellett,turmixolom,és lefagysztom,ikeába vettem szilikon virág formájú jégkozka tartot,és abba fagyasztom,de általában 2-3 dkg egy adag. Ha csinálom az ebédjét,csak kikapok egy virág husit és kiolvad mire kész az ebéd.
2010. márc. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

húskocka?

én csirkemellfilére gondoltam....

2010. márc. 31. 10:57
 4/6 A kérdező kommentje:

tehát a 2-3 deka mehet egy egész üveg főzelékhez?

(a kockatartó jó ötlet, veszek én is)

2010. márc. 31. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:
1. én a csirkemellet fel szoktam kockázni és csak azért írtam.....vagy mondjuk egy egyharmad csirkemell
2010. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2.vagyok! igen 2-3 deka kb egy jégkockányi adag! Tényleg ajánlom a jégkocka tartót! :) megkönnyíti és leröviditi a főzési időt,igy több időt tudok a törpivel játszani!
2010. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!