Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mesét mondtok alvás...

Milyen mesét mondtok alvás előtt 11hós babátoknak?

Figyelt kérdés
Vagy mondtok-e egyáltalán...Milyen mesék valók ekkorka babának?
2010. márc. 27. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szégyenlem, de én még a 18 hónapos lányomnak sem mesélek...lefekvés előtt még itt kint hancúrozunk, játszunk picit, aztán megy aludni...nem nagyon kötik le a mesék, versek, a könyvekből leginkább a képek érdeklik egyenlőre.
2010. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bocs, a még itt kint alatt a nappalit értettem...:)
2010. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én még nem mondtam neki. Később viszont mindenképpen, talán egy-két hónap múlva. Most énekelek neki elalvás előtt. Nem valami szuper előadás, de a kislányomnak nyugtató, szerintem szeret hallgatni. :)
2010. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam,a babának az anyukája hangja a legkellemesebb!Szóval ne aggódj...:)Köszi a válaszokat!
2010. márc. 27. 14:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom is 11 hós és még én sem mesélek. Énekelni viszont én is szoktam elalvás előtt. :)
2010. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát az enyém csak 3 és fél,szóval mégúgysem érti,de a gesztikuláció, a hanglejtés nagyon jó neki:)Én és ha itthon van a párom fekvésnél,közösen mesélünk neki,hol ezt hol azt :),mindig vicces,jót nevetünk mi is magunkon,:)
2010. márc. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kb 2 évesen tud elkezdeni figyelni a mesére, úgyhogy én nem mondtam neki 11 hósan mesét. Bár az unokanővére más tészta. Ő mér másfél évesen is rajongott a mesékért.
2010. márc. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13 hónapos kicsimnek minden este elmesélem, hogy mi történt velünk aznap. Csüng a szavaimon, mindent megért. Ez nem kifejezetten mese, de azt a célt szolgálja mintha mesélnék.
2010. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokszor olvasgattam napközben a lányomnak Zelk Zoltán A három nyúl című meséjét,már tudom fejből,és minden este elmesélem a fürdés utáni öltözködés közben. Most 1 éves,és imádja,a kedvenc részeinél tapsol is, nem túl hosszú,könnyen hangsúlyozható mese,imádjuk mindketten. Nappal mást is olvasok,de este ez jön be.
2010. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 28. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!