Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 9 hós baba nem ül...

Baj, ha 9 hós baba nem ül fel, nem áll fel, nem mászik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Lányom 9 hósan kezdett kúszni, 10 hósan ült fel, most jövő héten lesz 1 éves, és még nem mászik, de kezd felállni. Most azon vagyunk, hogy másszon, mert azért nem árt, ha az nem marad ki.
2010. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Vidd el dévényre. Nem ijesztegetni akarlak, de már 9 hónapos, én nem várnék.
2010. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónapos lányom kb 1 héten belül ült fel és kezdett mászni... Elötte csak kúszott.
2010. márc. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is elvinném orvoshoz.
2010. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A z ény kislányomra egy dévényes mondta, hogy teljesen átlagos a mozgásfejlődése. Ő 6 hósan kúszni kezdett, 8 hósan mászni és fellállni, 9 hósan ült fel egyedül. Most 11 hós, mászik, de még kapaszkodva áll fel, kapaszkodva lépeget és csak pár másodpercre áll egyedül. Még most is azt mondják rá(neurológus és dévényes), hogy átlagos és teljesen rendben van.
2010. márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már...sok baba csak 10 hó körül kezd el mászni.Nem kell mindjárt Dévénnyel kínozni,felesleges.
2010. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó előtt vagyok: Nálunk indokolt volt a Dévény torna, mert hypotón a kislány. 10 hetes kor óta járunk. Különben én sem "kínoznám".
2010. márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 11 hónaposan kezdett el aktívabban mozogni. Járunk Dévényre, de nem tudom annak e az eredménye, mert nincs rohamos változás!
2010. márc. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
védőnő mit mond? Nem biztos, hogy "baj" van vele, lehet csak lassabb. Amúgy nem a dévény az egyetlen mozgásfejlesztő torna, van másik ezer féle.. Én azt javaslom Neked, hogy nézze meg a dokid vagy a védőnőd, 2 perc alatt megmondják ha bármi baja van a picinek.
2010. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem hinném,hogy baj van. Ö egy kicsit minden mozgást késöbb csinált,mert utált hason lenni,és ez az alapja a mozgásfejlödésnek. Ebböl adódóan késöbb jött rá,hogy hason lenni jó,igy késöbb kezdett forogni,de már egy jó idelye kúszik. Én nem vagyok megilyedve,csak véleményekre voltam kiváncsi :)
2010. márc. 28. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!