Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fokhagymakrémlevest ehet egy...

Fokhagymakrémlevest ehet egy 15 hónapos?

Figyelt kérdés
Nem sok benne a fokhagyma és evett is fokhagymásat szereti,de levest még nem kapott,ti adnátok neki,
2010. márc. 27. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éves lesz pénteken a lányom, és onnantól már ehet, úgyhogy akkor a 15 hónaposod is eheti. :-)
2010. márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen. Egy kis kenyérkocka pirítva bele, és rágcsálhat. Nagyon sok jótékony hatása van a fokhagymának!
2010. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan eheti, ha ízlik neki:)
2010. márc. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom nagyon szereti.
2010. márc. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm,izlett neki.
2010. márc. 27. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat hogy belekérdezek de hogyan készítitek el?Én még soha nem csináltam.11 hósomnak adhatnám?
2010. márc. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én most krumplival csináltam. fej vöröshagymát megpároltam,bele egy kis liszt,felöntöttem vízzel és krumplit belevágtam.megfűszereztem és én gerezd fokhagymát tettem bele.nem volt nagyon csípős,fűszereztem és amikor megpuhult összeturmixoltam.szerintem nagyon egyszerű és finom is.Tejszínt is tehetsz bele,meg sajtot is.
2010. márc. 27. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!