Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem ízlik a lányomnak a...

Ha nem ízlik a lányomnak a sütőtök, akkor kóstoltassam vele majd mégegyszer, vagy hagyjam ki?

Figyelt kérdés
Sírva ette, olyan édi volt, mert amikor utána adtam neki banánt, telesen visszatért az életkedve! Alma, banán, őbarack, krumpli van eddig a fogyasztott listán, és ezek keverve kavarva. A sütőtököt is almával keverve adtam most.
2008. szept. 17. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Még egyszer megpróbálhatod pár nap múlva, de ha akkor sem megy, akkor kár erőltetni. A felnőttek sem szeretnek mindent.
2008. szept. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy várj egy kicsit, aztán próbáld meg újra. Esetleg alma helyett krumplival és anyatejjel vagy tápszerrel keverd össze, mert úgy egész más íze lesz. Hátha annyira bejön neki, hogy besárgul a nózija, mint az enyémnek. :))) Ha meg mégse, semmi baj. Kislányom a répát nem komálta, most meg állandóan azt rágná nyersen, főve.
2008. szept. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is pontosan így jártam, és ma kipróbáltam almával és bejött, nagyon ízlett neki. Az almát mikróba sütöttem öt percig és a tököt pedig megfőztem egy kis vízben, utánna a főzőlevével és a sült almával turmixoltam. Így sokkal édesebb lett. Próbáld ki.
2008. szept. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!