Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kelnek fel sírva a...

Miért kelnek fel sírva a babák? Alvás után?

Figyelt kérdés
2010. márc. 26. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az attól függ, hogy mennyi idősek. Az egészen pici, azért mert így jelez, hogy fent van. Az idősebb már esetleg azért mert szomjas, vagy éhes. A még idősebb mert esetleg rosszat álmodott.
2010. márc. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mennyi idős, és hogy alszik el?Ha nem egyedül alszik el, hanem pl.ringatod, vagy mellé fekszel, vagy cicin, akkor amikor felébred, ezeket hiányolja, és azért sír.Vagy rosszat álmodott, éhes, szomjas.

/Z/

2010. márc. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem 4 hónapos a kisfiam, és már kb. 1 hónapja nem sírva ébred. Hallom a szobájából a kis gőgicsélését, meg újabban visong :)

De ha kisebb, akkor azért, mert jelzi, hogy éhes. ez addig lesz így, amíg eszik-alszik.

2010. márc. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, nekem nagyon sokáig sírva kelt, most 15 hós, és kb. 1 hónapja már nem, sőt, ma bementem a szobájába, hogy lassan felébredjen, mert mennünk kellett el, és ott ült az ágyban, és egy könyvvel meg egy játéktelefonnal babrált halál csöndben, nem tudom mióta. ha ezt valaki egy hónapja mondja, el se hiszem. :)
2010. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én lányom egy éves, nagyon jó alvó, de azt vettem észre, ha délután, világosban elalszik, és sötétedés után ébred, sír. Reggel, délelőtt nevetve kel fel, nem is hív be jó sokáig, még éjjel sem sír, ha felébred. Talán most javul a helyzet, hogy később sötétedik...
2010. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám akkor sír ha nem magátol ébred.Ha valami felébresztette.
2010. márc. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az én kisfiam 1 hónapos. Nem mindig kel sírva,csak tök rossz ha sírva kel.Persze tudom,hogy ez változik,úgy hogy egyre nagyobb lesz.


Köszi a válaszokat.

2010. márc. 27. 05:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!