Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vaspótlás? Hogy csináljam?

Vaspótlás? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

A doki írt fel a babámnak vasat,ami kicsit székletfogó.

mit adjak a babámnak,hogy ne legyen nehéz a kakilás és változatosan "csemegézzen"?

Őszibarack,szilva,szőlő,ez oké,de jó az őszibarackos alma is vagy a sárgabarack őszibarackkal, ... ,tehát a kevert dolgok is?


2010. márc. 26. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2010. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
7 hónapos.
2010. márc. 26. 13:39
 3/8 anonim ***** válasza:
rostos gabonapelyhek (egyelőre még csak gluténmenteset, de hamarosan jöhetnek a gluténosak is). Kicsit megfőzöd, összeturmixolod és zutty a gyümibe/főzibe.
2010. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

És az őszibarackos almában melyik érvényesül jobban?

2010. márc. 26. 23:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem adnám a vasat a babámnak, nekem is 7 hós a kislányom, s vashiányt állapítottak meg nála is 3 hete. Mi azóta mindennap eszik húst, s heti 3-szor kap céklát, most voltunk újra a dokinál, s minden rendben. Szerintem próbáld ki előbb, mint vaskészítmény. Amúgy az én kislányomnak széklethajtó még a sütőtök és a cékla is.

Remélem tudtam segíteni.

2010. márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy még nem fogadja el kellőképpen az új ízeket.

Kevés az a mennyiség,amit megeszik.

2010. márc. 27. 10:03
 7/8 anonim ***** válasza:
"gabonapelyhes " válaszoló vagyok :-) Bármelyiket beleteheted, szinte egyforma ízük van. Az elején azért kell még összeturmixolni, hogy könnyebben eméssze meg.
2010. márc. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2010. márc. 28. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!