Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angelcare ac300 as légzésfigye...

Angelcare ac300 as légzésfigyelő és téves riasztás? Már 3 x riasztott be vagyok parázva.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Volt akinek tévesen riasztott be?

Egyszer kb 2 hete riasztott be és ma éjjel 2 szer is.

Most 8 hetes lesz a kislányom kedden.

Vigyem dokihoz vagy mit csináljak?

Amugy semmi gond vele nyugodt szép okos jol alvó evő baba..Lécci irjatok köszönöm előre is


2010. márc. 26. 10:21
 1/9 A kérdező kommentje:
3as fokozaton van állitsam nagyobbra?
2010. márc. 26. 10:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is: ne parázz! Másodszor: nem lehet, hogy a kislányod lemászik az érzékelő lapokról? Mert nálunk ez volt. Aztán a másik: annyira piciket szuszogott, hogy a készülék nem érzékelte, hogy a baba vesz levegőt, ezért az érzékenységén kellett állítani (gyárilag 3-asra volt tekerve, mi fölé mentünk egy picivel, majdnem négyesen áll). Így ha le is mászik az érzékelő lapokról, még mindig észleli, hogy vesz levegőt a baba vagy sem. Nem tudom, hogy azon lehet-e állítani, de ha lehet, akkor tegyétek meg! (B)
2010. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet h csak később vett levegőt és ezt a figyelő már érzékelte és riasztott és arra a csippanásra vette tovább a levegőt a baba. az első 2-3 hónapban nekünk is sokszor riasztott, de gyors megráztam és minden ok volt. az is lehet h nagyon kimászott a baba az ágy szélére és ott nem érzékeli annyira a mozgást a figyelő.
2010. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk az AC301-es van egyébként, szerintem ugyanaz lehet majdnem, mint a tiétek, tekerd a 3-as fölé! (B)
2010. márc. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nézd akkor, amikor beriaszt, hogy vesz-e levegőt, mozog-e a mellkasa, háta. Tudom, ohgy ilyenkor parázik az ember, de én is mgnéztem, ha volt riasztás és mindig vett közben is levegőt. Ekkor átállítottuk az érzékenységet és nem rázogattam hagytam aludni tovább. Ha esetleg nem láttam megnyugtatóan, akkor megsimogattam a hátát vagy pocakját (attól függ, melyik volt felül) és akkor vett egy nagyobb levegőt. Emellett nálunk is többször előfordult, hogy lemászott az érzékelőkről. Most a második baba alatt is van légzásfigyelő, de már nem parázom, ha esetleg beriaszt. Nagyon ritka a bölcsőhalál, úgyhogy nyugi. Nem felesleges a légzésfigyelő, sőt nagyon hasznosnak tartom, de inkább megnyugtatás végett és a biztonságérzetnek sem árt.
2010. márc. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vilcsianyuja ***** válasza:
nekem még egy régebbi típus van, AC100-as. nálunk is beriasztott hármas fokozaton, feltekertük a legmagasabbra, azóta nincs téves riasztás, de működik, mert ha kivesszük a gyereket a kiságyból, és elfelejtjük kikapcsolni, ami sűrűn előfordul, akkor mindig szépen beriaszt.
2010. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen volt. Akkor riasztott sokat, mikor merült az elem. Amúgy állítsd 4-esre, úgy jobb.
2010. márc. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk akkor riasztott, amikor a kislányom oldalt fekve a rácshoz simult, vagy elkúszott egészen az ágy végébe keresztbe. Mi megnéztük milyen pozícióban riasztott be, és az szerint helyeztük el az érzékelőket.
2010. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Köszönöm a válaszokat.

Nekünk ugy riasztott be hogy a kisasszony kezd éjjel elmászkálni ahogy lerakom és szinte majdnem keresztbe feküdt a rácsot is elérte.

Az ágy két végénél van az érzékelő.

Átálitom 4 esre akkor az érzékenységet is.

Köszönöm mégegyszer a válaszokat,remélem tényleg tévesen riasztott ilyen még nem volt a majdnem 2 hónap alatt hogy beriasztott volna 2 x .egyszer régebben de nem igy és mind a kétszer elmászott a kisasszony keresztbe.

2010. márc. 26. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!