Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon csúnyán fog rámnézni a...

Nagyon csúnyán fog rámnézni a gyerekorvos? Manó kék meg zöld annyit esik kell.

Figyelt kérdés

Nagyon eleven, jó, ha 10esésből 2látok is, nem csak az eredményt este.

Ügyesen esik, nem is sír, fen sem akad rajta. Viszont kékül és zöldül. Úgy néz ki szegény, mint akit naponta jól elvernek, vagy mint aki mindig kocsmai verekedésből jönne haza...

Oltást kap, meg méreckedés lesz, és kényelmetlen levetkőztetni, pláne a doki előtt.

Első babó, és nem tudom, mennyire tudja a doki, hogy ezt nem mi csináljuk, hanem a kicsi töri magát össze vissza.

És kivédeni csak úgy tudnám már ezeket a baleseteket, ha leragasztom a földre a gyereket.


2010. márc. 26. 08:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Uhh xD :D Ez a kérdés....

Hát szerintem tuti megfogja kérdezni,hogy miért ilyen a gyerek,és kérdezd meg,hogy mit tanácsolna,hogy kevesebben "foltja" legyen a gyereknek.

2010. márc. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azért van különbség a szorítós/ütős kék-zöld meg a beütős kék-zöld között.ezt az orvos is látni fogja.
2010. márc. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lövésem sincs, hogy néz ki az ütésből származó folt, ezért is kérdeztem. Hogy ezt látni is lehet, pl nem is tudtam.

A karján, könyöknél van sok, meg a lábikóján, hála máshol nincs.

De volt már a homlokán, mikor az asztalon akart átmenni.

2010. márc. 26. 09:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy orvos meg tudja különböztetni, hogy a kék foltok mitől vannak a testén, mert óriási különbség van a verésből és az esésből adódó foltok között. Szerintem ne aggódj, nem fog rád csúnyán nézni a doki, esetleg megjegyzi majd, hogy jó eleven a gyerkőc.
2010. márc. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is jokat nevettem ezen,mert mi akkor voltunk kék zöldek amikor mászott,és olyan hévvel tette,hogy csak úgy kopogott a lába,és persze a küszöbök mind kék foltot hagytak a lábán,de nagyon ám.Mutattam a védőnőnek,ő meg jót nevetett a jóságfoltjain.felismerik ám az ilyen sérüléseket.
2010. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!