Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg extrém, hogy 8hónaposa...

Tényleg extrém, hogy 8hónaposan jár a baba?

Figyelt kérdés

A fiam 7hónaposan àllt fel,9hónaposan màr ment,a lànyom 5,5hónaposan felàllt,6hónaposan màszott,most 8,és egyedül jàr.

A védőnő szerint ez nagyon ritka,teljesen elképedt.

Jelezhet ez valami bajt?


2016. jan. 5. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nemhinném,legalábbis az én fiam is 6 hósan felállt,8 hósan ment. Nekünk nem mondták h extrém lenne :)
2016. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a barátnom fia is 8 honaposan kezdett el járni. 6 honapos volt mikor felállt..csodálkoztam is. annak idején én 10 honaposan kezdtem el járni,- csodámra- jártak. én azt veszem észre, hogy manapság meg egyre surubb, hogy 8-10 honaposan már járnak a gyerekek.
2016. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ritka tényleg, de nem hiszem, hogy bajt jelentene.
2016. jan. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Szintén ugyanígy csinálta a kislányom, 6 hónaposan felállt a kiságyban, még aznap beindult a mászás, rá két hónapra elindult. Nem mondanám, hogy ez a nagy átlag, de kirívónak se nevezném. Ha maguktól csinálják ezeket, nem lesz bajuk tőle. Mi szülők, hamarabb kezdhetünk aggódni az esetleges elesések miatt. ;)
2016. jan. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hónapos korába állt fel. Vagyis ahogy töltötte előtte 2 nappal. Lassan 8 hónapos és a kiságyát körbejárja. Nekem a gyerekorvos azt mondta 2 hónappal előrébb jár.
2016. jan. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ritka igen. bar az en lanyom meg a masik veglet o 16 hos volt mire egyedul jarni kezdett.

az egyik mozgasban gyorsabb a masik.l beszedben...ilyen ez. 3 eves korukra teljesen behoznak minden lemaradast. a gond akkor van ha semmiben sem fejlodik.

2016. jan. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!