Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kap mostanában sirógörcs...

Miért kap mostanában sirógörcsöt a 9 hós kislányom?

Figyelt kérdés
Eddig is óránként kelt, de azt hittük a foga miatt, és mikor beadtuk a cumit egyből visszaaludt. Minden zörrenésre felébred, és mostanában viszont annyira sir, hogy nem lehet semmivel sem megvigasztalni, ma is majdnem 1 órát orditott, szinte magánkivül volt, meg is ijedtem. Pedig csak egy fiokot nyitottam ki halkan.
2010. márc. 25. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Rosszul szoktattad,ha eddig is óránként kelt.Már átkellene aludnia az éjszakát.Valószínű,azért kel fel a legkisebb zajra,mert eddig is nagy csendben aludt.Próbáld hozzászoktatni a zajhoz.
2010. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez érthetetlen, mert sosem volt baja ha zajban alszik, szól a tv, v. rádió, beszélgetünk, és simán alszik. És régebben át is aludta az éjszakát több hónapig. Csak mostanában csinálja ezt, pedig nem változtattam semmit. És ugyanott ébred ahol letettem aludni. Ezért nem értem.
2010. márc. 25. 18:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy melege van? Vagy nem kapott valami új ennivalót vacsira , esetleg olyant ami savat csinál? (nyelőcsövet zavarhatja pl) Jaj, nagyon rossz amikor úgy sírnak, hogy alig lehet megvigasztalni őket. Nem olyan egyszerű, vannak babák, akik minden zajt átalszanak, és vannak, akik mindenre felébrednek. Nem csak szoktatás kérdése.
2010. márc. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni esetleg áthelyezni az ágyát másik falhoz. Nem tudom, mi a magyarázat mögötte, de állítólag sokaknak bevállt.
2010. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy a kaja okozná. Az ágy helye sem, mert ugyanezt csinálja a kiságyban is és akkor is ha a kanapén alszik. Csak mostanában tudatosult bennem hogy akkor sir fel ha pici zajt hall. Egyszerüen nem értem, mert tényleg nem szoktattuk a csendhez.
2010. márc. 25. 19:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megijedt egyszer álmában és azóta a zajokra jobban reagál? Próbáltál halk lazító zenét kapcsolni, vagy valamit a kezébe adni amibe "kapaszkodhat?
2010. márc. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Zenét még nem próbáltam. Tárgynak eddig csak a cumi volt neki, de néha már az se nyugtatja meg. Lehet hogy tényleg kell neki valami más tárgy ami megnyugtatja, csak nem tudom hogy van ez, ő választja magának azt a tárgyat amihez ragaszkodni fog, vagy én adjak neki vmit.

Azért köszönöm hogy próbáltatok segiteni.

2010. márc. 25. 21:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!