Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én vagyok túl kényes?...

Csak én vagyok túl kényes? (szoptatás)

Figyelt kérdés
Lányom ma 9 hónapos, és még nappal legalább 5ször cicizik, és éjjel is legalább ennyiszer. Sajnos nagyon rossz alvó, és éjjel kb 1,5-2 óránként kel,és akkor is cicizik. Amíg csak alul volt 3 foga nem volt problémám, viszont mióta kint van a felső 2 azóta iszonyat harapós lett. Gyakorlatilag mindkét mellbimbóm egy nagy seb, szó szerint elbőgöm magam minden egyes cicizésnél annyira fáj.... Bimbóvédő ebben az esetben jó megoldás lehet? (Az éjszakai cicizésről amúgy le akarom szoktatni, de azért a nappaliról még nem...)
2010. márc. 25. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél bimbóvédőt!!! Az tutira segíteni fog. Nálunk ugyan nem volt fogacska, de volt vérhólyagtól kezdve mellgyulladáson át minden. És utána bimbóvédővel nagyon jól tudtam szoptatni, és elfogadta azzal is, majd később anélkül is. (B)
2010. márc. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kényes, csak meg kellene tanítani a gyereket, hogy ne harapjon.
2010. márc. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. De ha belegondolok, nem is harap,csak egyszerűen ahogy szívja ott a foga és az kezdi ki....
2010. márc. 25. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vegyél bimbóvédőt! Egyébként ha sebes a melled, a baba szájából belekerülő baktériumok a seben keresztül átmehetnek a melledbe, ami mellgyulladáshoz vezethet, úgyhogy én mindenképpen használnék a helyedben (nekem így lett mellgyulladásom lázzal, és diónyi csomóval, nem kívánom senkinek). (B)
2010. márc. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!