Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-ról 7 hónapos korra csepered...

6-ról 7 hónapos korra cseperedő babának a 1/2 kg hízás jónak számít?

Figyelt kérdés
2010. márc. 25. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Jónak,még sok is,mert ilyenkor már nem hiznak olyan ütemben,mint korábban.
2010. márc. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen jó!Mi is fél kg. híztunk 1 hónap alatt.Tegnap lett a babám 7 hónapos és 6hósan kezdtük a hozzátáplálást.
2010. márc. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi most voltunk 5 hónapos vizsgálaton.Fél kilót hízott a fiam,ami az eddigiekhez képest elég kevésnek tűnt.A doktornő nem szólt,hogy kevés.Gondolom azért,mert így is 8 kiló az Én kis sózsákom.
2010. márc. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat. Csak kíváncsi voltam, az anyukák mit szólnak ehhez? A doki azt mondta, hogy tökéletes, se több se kevesebb ne legyen. Mi már 4 hótól hozzátáplálva étkezünk, mert vegyesen evett anyatejet és tápszert is. A gyerekem maga a tökély, hosszú, atlétikus alkat, egyáltalán nem kövér, de nem is vékony.:) Csak néha aggaszt, hogy ebédre nem eszik csak fél üveg bébikaját, de aztán nyugtatom magam, hogy nem baj, neki is mikor jobb, mikor kevésbé nagy az étvágya.
2010. márc. 25. 14:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!