Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerencsések vagyunk vagy...

Szerencsések vagyunk vagy valami nagy baj van a háttérben?

Figyelt kérdés
Fura a gyerekem. MOst 3 hónapos, de sosem sír, hogy éhes. Amikor szopja az ölét, onnan tudom, hogy enne. Amúgy szépen fejlődik, 65 cm és 6 és fél kiló. Egész nap össz fél liter anyatejet erőltetek bele. Ha nem szoptatnám meg 7-8 órán keresztül napközben, akkor is jól ellenne. Kiegyensúlyozott, mosolygós, egész éjjelt átalvó a gyerek. OLyankor szokott nyűglődni mikor figyelmet kér vagy elfáradt és álmos. Normális ez? Mért nem éhes sosem?
2010. márc. 24. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs. Ha lenne, akkor nem fejlődne ilyen szépen. Egyszerűen ilyen nyugodt baba. Isten adja, hogy ne is változzon meg. Figyelj rá, hogy kapjon enni ahogy eddig is - akkor is ha nem kéri, de ennyi. Örüljetek neki, hogy ilyen boldog baba! :)
2010. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom sem szólt sosem, hogy éhes. 3 óránként megetettem, ahogy meg van írva. Most már 10 hónapos és sosem sír éhség miatt.

Szerintem is örülj annak, hogy nyugodt, boldog babóca, és én is kívánom, hogy ezentúl is így legyen! :)

2010. márc. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha az én lánykámról írnál :) Csak az ő méretei kisebbek. Én nem aggódom emiatt, egyáltalán nem úgy néz ki, mintha valami baja lenne. JÁtszik a játszószőnyegén, nevetgél, ha egyedül már nem érzi jól magát, akkor "szól".

Nem kell egyből rosszra gondolni. Ha probléma lenne, a védőnő vagy a gyerekorvos szólt volna.

Vagy Te mire "gyanakszol", mi lehet a baj? De ezt most komolyan kérdezem.....

2010. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen. Most lesz 4 hónapos, és eddig csak 1x sírt, hogy éhes. Akkor cumisüvegből etettük (előtte és utána sem), és mikor befalta, elkezdett ordítani. Eleinte én is aggódtam, de már nem. Az én fiam is szépen fejlődik.
2010. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!