Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok reggelire 9 hós...

Mit adtok reggelire 9 hós babátoknak?

Figyelt kérdés
Amikor reggel felébred szopizik, de kb. 1-1,5 óra múlva megint éhes akkor is szopizunk, de a védőnő azt mondta már adhatok neki egy kis kalácsot. Ezután 1,5-2 órával következik a tízórai, amikor is valamilyen gyümit kap plussz utána még szopizunk. Ebédre főzelékféle van mikor husis, délután uzsira gyümi vagy párolt zöldség, estére szintén vagy főzelék vagy tejpép, ja és minden étkezés után van még szopi is, bár az még 2 étkezés között is van.
2010. márc. 24. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A reggeli nálunk is csak szopi. Csak délben és késö délután kap egyéb ételt. Nálunk igy van az evés: reggel 8 körül szopi,délben szopi utána fözelék,du 4 szopi utána rizses gyümi,este 8 körül szopi. Éjjel 2-3x szopi.
2010. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én lánykámnál úgy néz ki a napirend hogy reggel felkel tápszer,utána tízóraira valami gyümölcs,délben főzelék,délután valami túrós,joghurtos babakekszes gyümölcs,vacsora megint főzelék,majd fürdés után még egy kis tápszer.

De pár falat kalácsot kenyeret én is szoktam neki adni,nem kimondottan reggelinek,csak hogy ismerkedjen vele.

2010. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Reggelire tápszert kap. A kalácsot meg sem tudná csócsálni szegény a 2 db fogával.... ha szopizik rendesen, akkor maradjon az szerintem. Ehet még eleget életében kalácsot és hasonlókat
2010. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Reggel szopi 7körül, 10körül ismét szopi, tízórai gyümölcs, ebéd husis főzelék, uzsi gyümölcs, este szopi, késő este szopi, éjjel végig alszik. :) Pogácsát, vajas-sajtkrémes-májkrémes kenyeret, zsemlét szokott kapni, de csak kóstolókat, mert ha mi esszük kinézi a kezünkből. :)
2010. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!