Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egészségkártyára (Axa) mi...

Egészségkártyára (Axa) mi mindent lehet venni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy pelenkát el lehet számoltatni, de pl. tápszert is? 2-es vagy 3-as tápszereket is vagy csak azt amit 6 hó-ig a doki felír? Popsitörlőt és popsikrémet is? Mindegyiket vagy csak bizonyosakat? Babáknak naptejet? Múltkor a mi patikánkba azt mondta a hölgy hogy nem lehet ezeket... :( Kérlek segítsetek! Nagyon köszönöm!
2010. márc. 24. 08:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Itt elvileg ki tudod keresni:

[link]


(B)

2010. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt én is néztem de nem egyértelmű, tök homályos, mindenütt mást mondanak, van ahol elfogadjak a kártyát van ahol nem. Felhívtam őket de a kishölgy is csak azt tudta ismételni ami a honlapon is fel van tüntetve....pfff
2010. márc. 24. 08:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a KH-nál vagyok, és itt van egy részletes leírás, ebben talán találsz valamit. Mindegyik pénztár nagyjából ugyanazokat engedi elszámolni, mivel törvény szabályozza. Nézd meg, hátha (az elsőre kell kattintani):

[link]

(B)

2010. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Közben meg is találtam, csak a kifejezetten anyatej helyettesítő tápszerek számolhatók el, bébiétel és bébitea nem, illetve a csecsemő és babaápolási termékek is elszámolhatók! De ha elmész egy gyógyszertárba, ott meg kell, hogy tudják mondani! (B)
2010. márc. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, hogy ilyen részletesen utána néztél :) A patikákban már nem bízom, nálunk kerek perec elutasították.... A tápszerekkel azért vagyok zavarban mert a 2-es vagy 3 as "anyatej-kiegészítő tápszer" minek minősül?
2010. márc. 24. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt gyanítom, hogy 2-es és 3-as tápszerekből csak a HA tápokat lehet elszámoltatni, mivel azokat tudja felírni az orvos is receptre. Szerintem a normál 2-es, 3-as tápok nem anyatej-helyettesítők, csak kiegészítők, ahogy rá is van írva. :( (B)
2010. márc. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!