Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BELLA HÁPPY pelus a mennyire...

BELLA HÁPPY pelus a mennyire gumis (oldalt, hát)?

Figyelt kérdés

...és további kérdések :O)

Mennire volt nektek megbízható?

Szárazon tart?

Melyik pelusra hasonlít leginkább?

Kösziii :O)


2010. márc. 24. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
nekünk nem jött be, egyszer próbáltuk. a háta egyáltalán nem gumis. leginkább a tesco value pelusra hasonlít szerintem...
2010. márc. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha jót akarsz a babádnak, olyan pelust nem veszel.


nekünk a kórházban adtak ilyen pelust a csecsemősök. Vérvörös gyulladt lett tőle a kisfiam és az összes baba popsija. Még jó, hogy volt nálam saját pelenka, így nem adtam rá a bellát

2010. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi,h írtatok!

Még csak 5hós a babám,de már sokféle pelust kipróbáltunk és most ott tartok,h 1ik sem az igazi :O(

először a Liberotol lett piros,aztán a Pampers jónak bizonyult,mostanra állandóan kifolyik a cucc :O)

megint visszatertunk Liberora,de a méretének megfelelő már összeszorítja mindenhol,így a nagyobbat adtam rá,amivel nem volt gond :O) nem is értem,h hogy van ez...

2010. márc. 25. 10:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!