Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felforralod egy nap után a...

Felforralod egy nap után a Szentkirályi, Óbudai vizet 10 hónaposodnak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 16:17
 1/5 anonim válasza:
Én soha nem csináltam ilyet. Jobb a friss vizet felforralni. Az a biztos!
2010. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
ugyan, nem kell túlzásba vinni ezt a fertőtlenítgetős dolgot. én Jana babvizet használok, de ha nem fogy el egy nap alatt,akkor sem forralom fel 6 hós bébimnek. legyen már egy kis immunrendszerük! pár hónap, és a homokozóban fogja enni a homokot, azt meg nem tudom fertőtleníteni...
2010. márc. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Utolsóhoz csatlakozom, az én véleményem is az, hogy találkoznia kell az immunrendszerüknek a dolgokkal, hogy megtanuljon ellene védekezni. Mi is Jana vizet iszunk, de fél éves kora után sosem forraltam.

ҝ

2010. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Én néha nagy sietségbe csapvízet is adtam már a babámnak(7 hónapos) és semmi baja.Tényleg kell nekik egy kis "edzés".
2010. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7,5 hós a lányom.Jana baby vizet iszik,6 hónapos koráig forraltam a kibontott babavizet is ,de ma már nem.Semmi baja:)))
2010. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!