Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Bella Háppy pelus milyen...

A Bella Háppy pelus milyen minőség? Most lesz akciós a Tescoban, és nem tudom merjek e venni.

Figyelt kérdés
Gumis a tépőzárjánál?Tapasztalatok?
2010. márc. 23. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem emlékszem már tisztán hogy gumis e vagy sem, de az én babámat kiütötte a combjánál, 1 csomagot vettem csak belőle, miután abbahagytuk, el is múlt. szóval nekünk nem vált be
2010. márc. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem gumis, de szerintem jó. Leginkább a Libero-ra hasonlít, bár mi csak a 3-as méretűt használjuk. Nem szokott feltűnően kifolyni semmi (csak annyira, mint a Pampers-ből vagy a Libero-ból), kiütéses sem lett a babám. Viszont a Huggies-tól az lett, úgyhogy ez erősen babafüggő.

2010. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem gumis. Amikor a kisfiam 7 hónapos volt, akkor én nagyon meg voltam vele elégedve, ezért most, hogy ismét jó áron volt az auchanban, megint vettem, de szenvedek is, alig várom, hogy elfogyjon, mert minden nap át kell öltöztetnem a kisfiamat, mert kifolyik a pisi. Vagy azért, mert nem tud felszívni annyi pisit, vagy azért mert nem gumis, és oldalt kifolyik. A kisfiam most múlt 9 hónapos. Meg is fogadtam, hogy soha többet!
2010. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, mi szerettük, a kórházban is azt kaptuk amíg benn voltunk a születése után.
2010. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2010. márc. 23. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem.
2010. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!