Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkor az én fiam most jár...

Akkor az én fiam most jár vagy nem?

Figyelt kérdés
10 hónapos a fiam. Kb 4 napja kezdett "járni". Azt csinálja, hogy megy egy darabig valami mellett, úgy hogy abba kapaszkodik, majd elengedi és így fogózkodás nélkül tesz 10-12 lépést. Vagy feláll és elindul, így kb 5 lépést tud megtenni. Akkor ő most jár? Mert a védőnő szerint nem, de akkor ezt minek nevezzük? Azt mondta, hogy ez még nem járás és addig örüljek amíg nem jár, mert utána sok bajom lesz vele.
2010. márc. 23. 09:06
 1/10 anonim ***** válasza:
A védőnőd hozza a formát.Jár a fiad,nagyon ügyi.
2010. márc. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jár!!!Nem fog mindjárt szaladni.Próbálkozik.A védőnődre inkább nem írok semmit!
2010. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

A védőnőd szerint akkor ez mi? Repülés? Atyavilág, ilyen védőnők vannak tényleg???


Nagyon-nagyon ügyi a babád, gratula! (És tényleg kösd fel a tangát, mert hamarosan tényleg szaladni fog. :) ) (B)

2010. márc. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elég furcsa a védőnőd.A járás nem úgy megy,hogy egyszerre végigszalad a lakáson.Sokszor elég nekik,ha valami van a kezükben,hogy biztonságban érezzék magukat.Egyre több lépést tesz meg majd egyedül,és ha már jól tud járni,akkor nem símán megindul majd,hanem rohan.Valamilyen okból nekik ez így jobb.Természetesen ez már járás.
2010. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam még csak kézenfogva hajlandó elindulni(nem mer, pedig tudna) és már arra is a JÁR szót sikította a védőnőnk, meg is dicsérte a doki is a kicsit, milyen ügyesen JÁR.

A tiéd ráadásul egyedül JÁR. (totyog, de az ugyan az, babák számára, és a másik, akkor a beteg már csak totyogó nagypapám sem jár?)

Vajon nálatok erre tényleg mit mondana a védőnő, milyen mozgást is végez a kicsi.

Egy ekkora kicsitől mit vár a te védőnőd, egyből a maratonra megy? Pláne kisfiú, akik állítólag lustik:D

2010. márc. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jaj de ügyes lehet!! Ez egyértelműen járás szerintem is :)

Gratuli:)

2010. márc. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálunk is igy kezdődött 9 hónaposan...és igenis JÁR a babykéd!Nagyon ügyes grat!
2010. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
esetleg megkérdeznéd a védőnőt, hogy kifejtené e részletesebben, mit ért ez alatt? gondolom, azt veszi járásnak, mikor egyedül megy az utcán, te meg mellette..., de azért kíváncsi lennék, ja meg igen, hogy ezt minek tartja, mik nem vannak manapság....szóval, jár a gyermeked, igenis ujságold büszkén!!
2010. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jár a babád, és nagyon ügyes:)

Az pedig egyébként tényleg jó ötlet, írta itt valaki, h van valami a kezében, akkor nem kapaszkodik, én is ezt csináltam. Adtam pl egy cipőt a kezébe, abba kapaszkodott, és így már egyedül is elindult:)

De édes is volt :)

ly.

2010. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, szerintünk is jár a törpe. Annyira édi. Amikor lehuppan a fenekére, akkor rámnéz látja hogy mosolygok rajta és megtapsolja magát. Olyan kis ügyes. :)


Azt mondta a védőnő, hogy ez még csak totyogás és az nem járás. Na mindegy. Ő ilyen, nem is szoktam rá hallgatni, de ez nagyon rosszul esett, mert büszkén meséltem neki, hogy milyen ügyes és erős a pici.

2010. márc. 23. 12:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!