Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A BCG oltasnak be kell gyuladnia?

A BCG oltasnak be kell gyuladnia?

Figyelt kérdés
Itt olvastam tegnap egy anyuka kerdeseben, hogy begyuladt a 7 hetes kislanya oltasa es ez jot jelent. A kisfiam 6 hetes de nekunk csak egy piros folt van, nem ugy nez ki mint ami be akarna gyuladni.
2010. márc. 23. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiamnak is csak egy piros folt volt, azt mondta rá a doktornő, hogy ez teljesen jó, a minimális reakció is reakció, nem mindenkinél gyullad be a helye. Azóta már többször rákérdeztem, mert még a helyét sem látom, de mindig megnyugtattak a védőnővel, hogy volt reakció, arra ők nagyon figyelnek, ne aggódjak.

Szóval a kis piros folt is jó.

ҝ

2010. márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy érezhető legyen a csomó. 6 hónapos koráig "kell" bedagadni, vagy ha addig nem, akkor kap egy ismétlő oltást. Az én lányom kapott, mert szinte semmi nem volt az oltás helyén.
2010. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Megnyugodtam. :)
2010. márc. 23. 08:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!