Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikorra töri át végre az...

Mikorra töri át végre az ínyét a foga?

Figyelt kérdés
Kisfiam szájában több helyen szinte kiszúrja az ínyt a foga hegye, teljesen fehér az ínye is a hegyek körül. Már 5. napja eszméletlenül nyűgös, semmi nem hat már. Mikorra várható, hogy kibújnak azok a fogacskák?
2010. márc. 22. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon sokat használt a dentinox oldat. Tudni kell róla hogy nem csak fájdalom csillapító,hanem az ínnyét is puhítja,én amikor láttam a foga hegyét kentem neki,és 1-2 nap alatt kibújt. Ha nagyon szenved éjszakára adj neki nurofent,de ne legyen rendszeres.
2010. márc. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

mennyi idős? adj neki kekszet vagy valami keményebb ételt.


mi úgy jártunk,hogy kb 1 hónapon át duzzadt volt az ínye, nyomta neki, de csak nem jött ki. chamomillát adtam,és éjszakára dentinoxal kentem. megszenvedtük, de kijött.

a védőnő szerint 3 napot nő a fog, 3 napot megpihen, de sajnos akkor is böki az ínyét, aztán majd megint elkedz nőni.

jut eszembe norufent is adhatsz neki, fájdalmocsillapító az is.

2010. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van dentinox gél, Panadol, Viburcol éjszakára, Chamomilla, de csak nagyon rövid ideig vagy egyáltalán nem használ.Vagy van más dentinox is?
2010. márc. 22. 19:19
 4/6 A kérdező kommentje:
5 hónapos amúgy. A szívem megszakad, ahogy sír.:(
2010. márc. 22. 19:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a hűtős rágókát bedobtam a fagyasztóba. Mikor lefagyott, kivettem, odaadtam a fiamnak és azt csócsálgatta. Tök jó mert nagyon sokáig fagyos marad, de mégsem nagyon hideg, ez többet ért mint a világ minden kenőcse és kúpja.

5.5hónapos baba anyukája

2010. márc. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én - ha már annyira nyűgös, hogy sír - Belladonnát adok neki. 5 kis golyó feloldva forralt-lehűtött vízben. Elalvás előtt, ha nyűgös és dörzsöli az arcát, jól bedörzsölöm Dentinox géllel.

Apropó: a Dentinox oldat mennyiben másabb, mint a gél? Vény nélkül kapható?

2010. márc. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!