Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámnak nehezen...

3 hónapos babámnak nehezen megy a pukizás, pedig nem kemény a széklete. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már betöltöttük a 3 hónapot és kb. egy hónapja nagyon nehezen megy a kakilás. Azelött minden rendben volt. A bökizés nem megy nehezen. Egy hónapja volt hogy egy hétig nem volt széklet, azóta 2-3 naponta van, persze nagy siras előzi meg és akkor is úgy ha besegitek tornával vagy lázmérővel. A széklete nem kemény, de mégis mintha nem tudná kinyomni. Segitsetek...
2010. márc. 22. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

szélcső?

én tornáztattam, az segített nekünk.

2010. márc. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Babapocak krém, amit drogériában lehet kapni. Azzal kell megmasszírozni a pociját, az segíthet (édesköményt, ánizst tartalmaz, ami szélhajtó hatású). Én használtam, és jó volt.(B)
2010. márc. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk az Infacol nagyon bevált, és nem szívódik fel a baba szervezetébe.
2010. márc. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is 3 naponta van kaki. Én mecsek teáta adok neki. Attól van puki is.
2010. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a Mecsek Baby tea bevált hasfájásra és az segít a pukizásban is + még az is, ha sokat van hason a baba, akkor jobb a bélmozgásuk állítólag.
2010. márc. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. márc. 22. 19:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányom, ha az oldalán fekszik, olyan sorozatokat lenyom :) Próbáljátok ki! (ő is 3 hónapos)
2010. márc. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Öööööö...nem tudom, miért írtam többesszámban :)
2010. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!