Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjak teát a 4 hetes...

Hogy adjak teát a 4 hetes lányomnak?

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy mindig evés előtt (tápszeres) vagy evés után vagy napi egyszer tápszer helyett?

mennyit kell innia?Nagyon nehezen kakil és most köményes-kamillás-csipkebogyós teát kap.


2010. márc. 22. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Két etetés között. Tápszer helyett ne add.
2010. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden etetés között kínáld meg.
2010. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na jó,de a 2 etetés között alszik. Alig van ébren
2010. márc. 22. 13:56
 4/7 anonim ***** válasza:
etetés elött adj neki egy kicsit aztán csere és mehet a táp nekünk csak igy fogadta el kisfiam.
2010. márc. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ok,köszi

és az lehet hogy azért kakilt nehezen,mert nem ivott egyáltalán teát? Azt mondta a védőnő ne adjak neki,mert elég a folyadék,ami a tápszerben van.Én már csak erre tudok gondolni,mert a tápszert nem bukja ki,izlik neki,nem hiszem hogy azzal van a baj.Talán a tea most majd lazít a székletén???

2010. márc. 22. 14:07
 6/7 anonim ***** válasza:
adhatsz neki laevolac szirupot is. Csecsemőkortól adható. Nekünk csak ez segít.
2010. márc. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig két evés között adok teát a kisfiamnak. Mi hasfájás miatt kezdtük el a Mecsek Baby teát (édeskömény+kamilla). Úgy tudom a kamilla hashajtó hatású az édeskömény pedig a hasfájásra jó. Nekünk a gyerekorvos azt mondta, hogy adjunk vizet vagy teát a babának a tápszer után, mert az nem pótolja úgy a folyadékot mint az anyatej.
2010. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!