Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már csak éjszaka szopizik...

Ha már csak éjszaka szopizik a babám (1 éves), akkor van félni valóm, hogy elapad a tejem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Egy évesen már éjszaka nem kellene szopiznia szerintem, már átaludhatná az éjszakát.
2010. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha már elapadna akkor sem lenne gond már elég ideig szopizott.
2010. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 1 hete már csak éjjel szoptatok egyszer, még nem apadt el. Miért félsz, én örülnék neki ha már elapadna végre.
2010. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csodálatos dolog, hogy ennyi ideig tudtad szoptatni a babád :) De most már tényleg sok az éjszakai kelés és cicizés egy ekkora babának. Amúgy igen, sanszos, hogy elapad :)
2010. márc. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Néha még kéri napközben is, de éjszaka nem is tudom mi lenne, ha nem tudna szopizni. A játszócumit is eldobta már 3 hete és így éjszaka, azt sem tudom a szájába tenni.

Talán sírna?? Lehet meg sem tudnám nyugtatni a babát!

2010. márc. 22. 16:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha meg már csak megnyutatatásként kell neki a cici akkor tényleg el kell venni tőle, mert később még nehezebb lesz, lehet lesz egy pár sírós éjszaka, de utánna meglátod, hogy neki és neked is jobb lesz. Ha meg nem lesz cici úgyis elfogadja majd a cumit.
2010. márc. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
14.06-os vagyok. Igaza van az előző válaszolónak. Most van itt az ideje hogy leszoktatsd a ciciről, később sokkal nehezebb lesz. Én is készülök már rá, habár az enyém még csak 9 hónapos, de már én is úgy érzem hogy ne egyen éjszaka, ez már csak megszokás. Ha most megtiltom akkor nem fog annyira hisztizni mintha 2 évesen akarnám csinálni, akkor már jobban felfogja hogy el akarok venni tőle valamit amit régóta szeret.
2010. márc. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek is a választ!

Holnap kezdem a leszoktatást, remélem könnyen fog menni!

2010. márc. 24. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!