Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos babát bölcsibe...

15 hónapos babát bölcsibe adni? Nem pici még hozzá?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
De, pici. És, ha nincs mit tenni, akkor beadod a bölcsibe.
2010. márc. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A barátnőm 12 hósan adta be a kislányát bölcsibe, mert vissza kellett mennie dolgozni.

Nagyon szépen beszokott, nem volt semmi gond vele, szeret bölcsibe járni, azóta is :) (most 1,5 éves)

2010. márc. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ltimea ***** válasza:
Szia! A gyerekeimet 11 hósan adtam a böcsibe, mert vissza kellett jönnöm dolgozni, most 4 és 1,5 évesek és imádnak a gyerekkel lenni. Szerintem nem korai.
2010. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lelkiismeret furdalásom van, hogy el kell mennem dolgozni. Sajnos, nagyon kevés így a pénzünk. Kaptam egy lehetőségét. Kapnék havi nettó 120ezret+ étkezési jegyet. Csak a pici még csak 15 hónapos lesz. Sajnos csak a bölcsi a megoldható. (Rokonok messze laknak). Nem tudom mit tegyek? Menjek el dolgozni és akkor biztos lesz a megélhetésünk, sőt még félre is tudunk rakni. Vagy maradjak itthon a picivel és nélkülözzünk tovább? Mit tennétek?
2010. márc. 22. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem kérdés, menj vissza dolgozni.Ha nélkülöztök, az nem jó senkinek, azon görcsöltök, hogy hogy fogjátok fizetni a számlákat, mit fogtok enni, a gyerek megérzi, és ez nem jó.Mi is jártunk bölcsibe és élünk, nem lettünk lelki sérültek.Tudom, hogy nehéz, de szerintem neked lesz nehezebb, nem a gyereknek.Ő már van akkora, hogy tud játszani más gyerekekkel, ott van sok játék, ellesz, ti meg nem lesztek idegbetegek.szerintem

/Z/

2010. márc. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!Átérzem a helyzetedet nagyon ki voltam én is ez miatt.Manóm 14 hónaposan kezdte és még napi 3szor cicizet.Nagyon féltem,hogy mi lesz.De olyan szinten kellemes csalódás volt,hogy már tudom jól döntöttem.

Simán beszokott nem volt sírás,nagyon j az étvágya,jól eljátszik a gyerekekkel stb..Szóval teljesen rendben van!

Szopizik reggel mielött elindulunk ha hazaérünk az az első és este lefekvésnél szóval még ez is rendben van.

Sok sikert Nektek is!

2010. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!