Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alakul 5 hetes babátok...

Hogy alakul 5 hetes babátok napirendje?

Figyelt kérdés
Főként a fürdetés előtti és utáni dolgok érdekelnének....
2010. márc. 22. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
5 hetesen az én babám még 8 órakor fürdött, előtte 6 órakor volt etetés, utána pedig 9 órakor evett, majd legközelebb éjfélkor.
2010. márc. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mi már 2 hósak vagyunk, de mikor 5 hetes volt gazából még nem volt "napirend" Volt nap mikor egész nap nem aludt(napközben) másnap meg végigaludta a napot! Este 7 kor szoktunk fürcsizni,előtte már (6-7-ig ahogy felkelt épp) elég nyűgös volt nem kellett neki se enni, se inni, fekve se volt jó, ölbe se sehogy csak kiabált. Apa akkor elkezdett vele játszani, csörgőt zörgette minden bolondságot,igaz még ne figyelte mint most, de csendben maradt 7 ig:) Aztán fürcsi után evés a nappaliban, amíg szellőztettük a szobáját és utána felvittük aludni..nagyon gyorsan megszokta mikor van éjjel és nappal. Most már fürcsi után eszik( ha nem alszik el addig) és rögtön alvás 6-7 órán keresztül.
2010. márc. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első válaszolótól kérdezem, hogy ha 6-kor evett, mit csinált 8-ig amig nem volt még fürcsi? Aludt vagy csak nézelődött?? Az a baj nálunk is ha evés után várok a fürdéssel akkor elalszik, vagy pedig elég nyűgös, Ha meg hamar megfürdetem, akkor utána megint enne, ami még ugye korai mert nincs meg a 3 óra.... Ezért nem tudom hogy hogy csináljam jól...
2010. márc. 22. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!