Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól használjunk fényvédő...

Mikortól használjunk fényvédő krémet séta közben? Hányas faktorszámú és milyen márkájú kell a 6 hós babának?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Vichy-tuti rosszol irtam naptejet használok a patikában kértem ujszülött bőrére már nem tudom hanyas faktorszámu de nagyon bejött a kislányom juniusi egész nyáron használtuk.Majd most is megyek venni.Szerintem még elég ha sima testápoloval kened be én is azt csinálom.Nem olyan erős még a nap.
2010. márc. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Mi a véleményetek 1 éves babának uv szűrős napszemüvegről?baba boltban láttam de én félek hogy elronthatja a látását a babának.Van tapasztalat?
2010. márc. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szomszédék már akkor vettek, amikor kisfiuk még csak 4 hós volt, és mentek síelni. Azóta is használják neki, és biztosan én is fogok venni nyárra a törpémnek. Nagyon utálja, ha a szemébe süt a nap. Nem fogja elrontani a látását (biztos nem egész nap lesz rajta), és annyira vagányan néznek ki! :D (B)
2010. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm, hogy a kérdésemre válaszolt!
2010. márc. 22. 11:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!