Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kisfiam nappal alig...

7 hónapos kisfiam nappal alig alszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nappal alig alszik,még a levegőn sem.Reggel 8-tól este 9-ig 2-szer 1 óra,jó esetben.Van,amikor ennyit sem.Hulla fáradt,de nem tudom elaltatni.Ezzel nem lenne baj,de nagyon nyűgös.

Szinte semmit nem tudok csinálni.Nem akarom ölbe szokatni,de még az se jó,ha játszunk.

Éjszaka alszik,csak enni kel fel,3-4-szer.Sose aludta végig az éjszakát.

Anyatejes baba,6 hó-tól kezdtük a hozzátáplálást.

Nehezen szokja az új ízeket.

Mit tehetnék,ami megkönnyíti a napokat mindkettőnk számára?


2010. márc. 21. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

2x 1óra azért nem olyan rossz.Pláne ha éjjel azért alszik.

Kevesebb az alvás igénye.Van ilyen.De ahogy tapasztalom a fiuknál divat ez.Nekem 2 fiam van mindkettő ilyen a kislányom nagyon szeret aludni kicsinek is sokat aludt.

2010. márc. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Abból,hogy nyűgös arra következtetek,hogy kevés neki.

Vagy lehet,hogy a foga jön?Még egy sincs.

2010. márc. 21. 20:07
 3/7 anonim ***** válasza:

mintha magamat hallanám.5 napja kb,kiserélték a fiam.nagyon jó alvó volt(délelött 2-3 órát,délután meg 1-1,5 órát aludt).éjjel ő is csak enni kelt.most meg alig tudom elaltatni.ha alszik 1 órát már örülök.de délután már nem hajlandó.tiszta nyügice egész nap,mert ugye fáradt.fogunk még nekünk sincs.én arra gyanakszom,mert nagyon rág.sehogy nem jó neki,sem ölbe,sem lerakva,sem h játszok vele,max 5 perc és ujra nyöszörög.mi már 4 hós kora hozzátáplálunk,mert csökkent a tejem.hát ha fogacska akkor remélem hamar kibújik már.lehet nálatok is ez a gond.

/S/

2010. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ja fiam 1 hét híján 7 hós

/S/

2010. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a foga miatt van,fáj neki és ez nem hagyja aludni.Próbáltad ecsetelni neki elalvás előtt?
2010. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Még nem ecseteltük,mert semmi sem látszik az ínyén.

Még csak nem is piros.

2010. márc. 21. 21:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. márc. 29. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!