Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiütéses a babám bőre, mitől...

Kiütéses a babám bőre, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár hete jöttek ki apró piros pöttyök rajta. Először a hasán,oldalán,volt,és napról napra terjedt a nyakára.Látszólag nem viszketett neki,nem próbálta vakarni,és nem is nyűgösködött. Elvittem a gyerekorvoshoz,és rávágta,hogy ez bizony ekcéma.Írt fel elocom krémet,fürdetőt,és testápolót. Kb 4-nap alatt elmúlt,én közben próbáltam rájönni mitől lehet. Átmostam a ruháit,nem öblítettem,nem adtam neki olyan ételt amit akkor evett,és mégis visszajöttek a pöttyök. Most nem olyan intenzív piros,és ritkábbak,de a hátán és a karján is van. Nem viszket még mindíg neki. Az ekcéma úgy tudom viszketni szokott,és inkább hajlatokban fordul elő. A védőnő annyit mondott,hogy nekem kell rájönni mitől lehet,de már nincs semmi ötletem. (7 hónapos)
2010. márc. 21. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ágynemü,játékok,matrac?
2010. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg a tejtől? De az ekcéma meg viszket mint a fene. Inkább vidd el spec dokihoz bőrgyógyászhoz!
2010. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az ágyneműt is mindíg azzal mosom mint a ruháit,de ha az anyagára lenne allergiás nem előbb kellett volna kijönnie rajta? A játékait is átfogom mosni,a plüssökre én is gondoltam. A bőrgyógyászatra kell beutaló a gyerekorvostól?
2010. márc. 21. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!