Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma született meg a kishugom....

Ma született meg a kishugom. Ha hazajönnek, miben lesz más az életem?

Figyelt kérdés
úgy értem éjszaka mennyit fog sírni?a mellettem lévő szobában lesz.és úgy mégis,mit csinál egy kisbaba,és ez mennyivel lesz hatással az én életemre??:)14/L
2010. márc. 21. 15:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Kösd fel a gatyád... :) Mégha angyalka is, akkor is, bizony sírni fog,éjjel többször kell kelni hozzá, ha hasfájós lesz, ha jön a foga... És vkinek mindig vigyázni kell rá, sosem szabad egyedül hagyni, így biztos Te is be leszel fogva... De annyi boldogságot hoz mindenki életébe, hogy ezek nem fognak tehernek tűnni, legfeljebb néha, ha többet kell tanulnod. Imádni fogod, meglátod!
2010. márc. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miben lesz más?

MINDENBEN:)))))))))

És ennek hidd el örülni fogsz!Ha majd éjszaka alig alszol,mert esetleg sírni fog,meglátod,reggel ránézel suliba indulás előtt és már el is felejted a "hangos" éjszakát és alig várod,hogy hazaérj du.

2010. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon örülhet anyukád.Én egy 17 éves fiú mellé hoztam egy újszülött babát,és bizony még a gondolat se érlelődött meg benne,hogy jó is lehet neki.Azon meg pláne nem gondolkodott el mennyivel lesz másabb az élete.aranyos vagy,és hidd el,ha anyukád sokat fog neked segíteni hogy ne nagyon változzon az életed.Én legalábbis sosem használtam bébiszitternek a fiam,és nem erőltettem rá,hogy milyen édes,milyen aranyos stb.egyszer se kelt fel azért mert sírt a baba,és csak este szóltam neki,hogy ne legyen már olyan hangos a zene.Igy nem kolonc lett a nyakán,hanem szépen lassan megszerette.ma már 14 hónapos és játszanak együtt,és már vigyázz is rá ha megkérem.szóval ne aggódj,csak de légy türelmes,mert anyukád most egy kicsit többet lesz a kis manóval,de téged azért ugyanúgy szeret.Legyél vele ott te is amikor etet,és tedd nyugodtan tisztába,ringatni is lehet,nem olyan törékenyek ám mint azt sokan hiszik.

Sok boldogságot az új tesóhoz.

2010. márc. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 1 éves, és komolyan mondom soha nem sírt éjjel. Néha előfordult, hogy sírva ébredt, de ha kivettem az ágyból abbahagyta. Persze vannak babák, akiket nem ilyen könnyű megvígasztalni, főleg ha fáj valamije. Erre is fel kell készülni, de szerintem az első hetekben, amíg csak eszik-alszik a baba, te hozzászoksz majd a jelenlétéhez. Biztos, hogy nagyon fogod szeretni, az én keresztgyerekeim is imádják a lányomat, és viszont! Mindennap bejönnek hazafelé a suliból, és látszik rajta a boldogság amikor meglátja őket.
2010. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát abban,hogy szép rendet tartasz a szobádban,mert csak akkor viheted be.Suli után sietsz haza,mert sétálni akarsz te is vele.Ha anyukád látja,hogy ügyes vagy egy kis idő múlva talán egyedül is elenged.Ha éjszaka sír,akkor berontasz,mert nem tudod,hogy mi van.Sokat akarod majd vinni,te leszel rá a legbüszkébb.A baba pedig imádni fog és minden csibészséget tőled fog megtanulni!

1 és 17 éves lány anyukája.

De a lányom pontosabb infókat tudna adni,én csak azt írtam,amit én láttam,tapasztaltam.

2010. márc. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

hát meg fog változni az biztos.

lehet néha úgy fogod érezni, hogy mindig csak vele foglalkoznak, de ő még nem tudja ellátni magát, míg te már nagylány vagy és el tudsz menni fürdeni, enni is tudsz egyedül.

lehet ,hogy anyukád fáradtabb és hisztisebb is lesz, meg néha hamarabb is kiborul valami miatt, de ettől még te leszel neki az első gyermeke, a nagylánya.

ha van kedved segíts neki, biztos örülne neki.

2010. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szívből gratulálok a kistesódhoz! Biztos meg fog változni az életetek, hiszen már egy 4 személyes család lettetek! És ez szuper, persze meg kell szoknia mindenkinek. Anyukádat főleg az első hetekben, hónapokban valószínűleg többet látod fáradtnak, ingerültnek, mint eddig, sőt, lehet, hogy mindannyian azok lesztek, amíg ki nem alakul az új rendszer. Az én kislányom sem sírt soha éjjel, azaz de, egyszer kb. 11 hónaposan (az én hibámból, olyat ettem, amitől fájt a hasa). Ha úgy érzed, szívesen tisztába tennéd, ringatnád, csináld, szerintem anyukád is örülni fog, és nagyon nagyon közel kerülhetsz így majd a tesódhoz, és ez szuper! Biztos lesz olyan is, amikor tanulnál és sírni fog, vagy valamiért kéne az anyukád, de ő a kicsivel lesz elfoglalva, de majd meglátod, ránézel, és rögtön jobb kedved lesz. Sok boldogságot az egész családnak!
2010. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
anyukád éjszaka felkel hozzá..és nem fog sírni...nem fog változni az életed...csak elolvadsz tőle...
2010. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia 14 voltam amikor a hugim szuletett szoval tudom mit erzel.

Keszulj a total oruletre, mert ha kicsit ossze szedi magat es par hetesen el kezd mosolyogni es gagyoraszni total szerelmes leszel.

Nem tudod majd letenni :)

Most 25 vagyok es meg mindig nem tudok betelni Vele.

Ugy szoktam mondani, hogy 1/4 reszt a hugim 1/4 reszt a lanyom 1/4 reszt a baratnom es 1/4 reszt a szerelmem :D

Garatulalok a kishugidhoz :)


Ui: ha az ejszakai sirasoknal arra gondolnal, hogy konnyu vissza gondolni es szepnek latni mindent.....nem nekem kell ejszaka hallgatni a sirast megnyugtatlak, hogy nekem is kell :)

5 hetes a pici lanyom szoval egyutt virrasztunk :D

2010. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
13 éves voltam, mikor megszületett az öcsém, pár hónapos korától egy szobában aludtunk. Imádtam, rengeteget sétáltunk együtt, sokat voltam vele, míg anyu főzött-mosott.
2010. márc. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!