Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig adtok bodyt babátokra?...

Meddig adtok bodyt babátokra? HA már szobatiszta akkor nem?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Ha már egyedül intézi a folyó ügyeit a wc-n, és egyedül is vetkőzik-öltözik, akkor már nem túl praktikus a body szerintem. Amíg viszont segítségre szorul, addig bőven elfér rajta, főleg amíg hideg van.


Az én fiam 2 éves, most tanul bilizni. Még van rajta body, de ha már jó idő lesz, lazább kétrészes ruhákat fogok ráadni, hogy gyakorolhassa az öltözést-vetkőzést egyedül is.

2010. márc. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha már szobatiszta, akkor nem adnék rá, hisz abból nehéz kiöltözni. Már az is összpontosítást igényel, hogy visszatarts addig a pisit, kakit, míg egy könnyen lehúzható nadrágot, bugyit lehúz, nemhogy még a patentokkal bíbelődni. A felöltözés meg külön gond lenne, hisz olyan helyen kell patentolni, amit nem is lát...
2010. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Szobatiszta gyermekre nem praktikus. Addig nagyon hasznos, mert a dereka folyamatosan védve van!

Ha szobatiszta a gyerkőc, akkor jobb a trikó, nem lóg bele a bilibe, vécébe, illetve a bölcsiben is jobban szeretik a szobatiszta gyerekeknél a trikót.

2010. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem szobatiszta a fiam, már nagyon régen, (4 éves) de a pizsi alatt éjszakára body van rajta :)) Nagyon szeretem, mert nincs kint a dereka.Ja, nem patentolom neki, csak bele van húzva a piszi alsóba
2010. márc. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kislányom 23 hós teljesen szobatiszta,és bizony adok rá bodyt,csak 1 gombot gombolok be rajta,de azért a veséjét még védje. Azért mert szoba tiszta vagy nem attól még megfázik a dereka.Én most néztem hogy még 104-es bodyt is csinálnak gondolom nem véletlen,és annyi anyuka keresi a nagy méretet. Adj rá még nyugodtam,ha majd tartós 20-fok lessz akkor már nem lényeg
2010. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!