Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok venni kocsicipőt?

Hol tudok venni kocsicipőt?

Figyelt kérdés
Azok is méret szerint vannak,mint a rendes cipők?
2010. márc. 21. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
bababoltban biztos kapsz.Én pl. a multkor tescoba vettem neki.
2010. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én most vettem a tecsóban, 450 (!) Ft-ra le volt árazva. És igen, méretezve volt, 17-es, 18-as, de láttam olyan fajtát is, ami 0-3 hóig, 3-6 hóig, stb.

Párom pedig vett a Sárkány Centerben ezresért darabját (lealkudva), ami tulajdonképpen már rendes cipőnek néz ki, de nagyon rugalmas a talpa, és az is volt több méretben, számozva. (B)

2010. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt van nálunk egy bababolt,de mivel elég kicsi cipőt nem tartanak.Auchan meg egy kissebb Tesco van.
2010. márc. 21. 12:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Auchanban is biztosan lesz, de szerintem nézd meg a tecsót először, mert most a régebbieket így leárazták (1300-ról 450-re), és tettek ki újfajtákat (1700-1900 Ft egy pár). (B)
2010. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, a tescoban vannak szép darabok, brendonban is kapsz 1800ért kb.
2010. márc. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
net,tesz-vesz.stb.vannak akár újak is.Leméred a babód talpát,és ugy már tudsz venni.
2010. márc. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!