Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Ti sosem nyaljátok...

Őszintén! Ti sosem nyaljátok le babátok cumiját ha leesik?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 11:21
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
68%
De szüksége is egy kis koszra, nem? Jó, nem arra gondolok, ha mondjuk az SZTK várójában esik le, hanem mondjuk az udvaron, kertben.
2010. márc. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
81%
miért nyalnék le egy cumit ami leesett a koszba? nem akarok semmit elkapni
2010. márc. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
85%

Uram bocsá' miért kell azért lepontozni ,mert gusztustalannak tartom,ha a földre esik a cumi ami előtte a gyerek szájába volt?

Én is jól tudom,hogy a nyál tartalmazza a legtöbb bacilust...ok kell a gyereknek de n rögtön dobjuk már a mélyvízbe...pfff,nem vagyok aggódó anyuka,3 hónapos sem volt mikor utazáskiállításra vittem,mégsem fogom az ő cumiját nyalogatni:/

2010. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
32%
De miota a legveszelyesebb az emberi harapas?ekkora baromsagot...
2010. márc. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
71%
A Spektrumon volt egy műsor,ahol vizsgálták az ember és a kutya száját,mondván melyikben van több bacilus?Az EMBER nyert! :-( Ha cumizna én tuti nem nyalnám le.
2010. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
62%
20.40-es, mielőtt okoskodsz, nézz utána.jól írta az utánad következő, hogy az emberi szájban van a legtöbb baktérium, ezért ha megharap az ember valakit, bejuttatja a másik vérébe a baktériumot, az veszélyesebb, mint ha egy kutya megharap, mert kevesebb a baktérium.Szóval nem írtam baromságot te kis okos.
2010. márc. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
39%
én le szoktam nyalni mivel anyukámnál is ezt láttam mikor az öcsém meg született ha le esett és nem volt csap lenyalta!!! én sajnos tudom,hogy nem egészséges de ha van csap ha nincs akkor is reflexszerüen lenyalom és ugy adom a szájába!!! és nem tudok le szokni rola!!! föleg ha sír érte akkor föleg nem azzal foglalkozok hol egy csap!!!sajna az is baj h nekem elsö baba és el is van kényeztetve egy 3 hós baba anyukája!!!
2010. márc. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!